Пласман ученика на окружно такмичење из физике

Школска управа је званично потврдила да су сви ученици наше Школе који су учествовали на општинском такмичењу из физике остварили пласман на окружно такмичење, које ће се одржати 14. марта у Електротехничкој школи Никола Тесла у Јагодини. Нашу Школу представљаће шест ученика: Урош Љубисављевић, Урош Илић и Петар Гогић, ученици првог разреда гимназије; Марко Марковић…

Књижевна олимпијада – општинско такмичење

Општинско такмичење Књижевна олимпијада биће одржано у недељу, 1. марта, у Пољопривредно-ветеринарској школи у Свилајнцу. Нашу Школу представљаће тринаест ученика. Такмичење почиње у 10 сати, а израда тестова траје сат времена и 30 минута. Резултати такмичења биће објављени на сајту Школе.

Републичко такмичење из математике

У суботу, 28. фебруара, у Зајечару ће бити одржано Републичко такмичење из математике ученика средњих школа. Нашу Школу представљаће ученик другог разреда Аксентије Стевановић, чији је професор и ментор професорка математике Милка Шевић. Желимо им пуно успеха на предстојећем такмичењу!