У периоду од 7. до 10. маја најбољи ученици наше школе учествовали су на наградном путовању организованом од стране општине Свилајнац под мотом ,,Претвори знање у путовање“. Током путовања ученици су имали прилику да посете Беч, Праг и Будимпешту, упознају знаменитости ових европских градова и стекну нова искуства и успомене. Ово путовање представља признање за њихов труд, рад и постигнуте резултате, али и подстрек да наставе да улажу у своје знање и развој.










