Наградни конкурс

Поводом Савиндана Средња школа ,,Свилајнац“ организује наградни литерарни конкурс на следеће теме: СТРАНИЦА ИЗ САВИНОГ ЖИВОТА СВЕТИ САВА ОД ХИЛАНДАРА ДО ВРАЧАРА ВРЛИНЕ СВЕТОСАВЉА  У ,,ДЕЦИ ОВОГ ВЕКА“ Позивамо све ученике да учествују и покажу своје умеће. Радове доставити до 25. јануара 2022. године на имејл skolasvilajnac@yahoo.com или лично. Најбољи радови биће награђени.

Подела новогодишњих пакетића

Ученички парламент Средње школе ,,Свилајнац“ организовао је новогодишњи базар на коме су ученици наше школе продавали честитке и слаткише које су сами направили. Сва прикупљена новчана средства су уплаћена Црвеном крсту и искоришћена за куповину пакетића социјално угроженој деци. Данас су наши ученици, у сарадњи са Црвеним крстом, поделили те пакетиће.