Општинско такмичење из историје

Општинско такмичење из историје одржано је у суботу, 23. марта. Учествовало је 5 ученика. На окружно су се пласирали  Зарков Јован 1/1, Андрејић Дијана 2/1 и Васић Милош 4/2. Окружно такмичење ће се одржати 14. априла у нашој школи. Честитамо свим ученицима и професору Ивици Васићу!

Окружно такмичење из енглеског језика

У недељу, 24. марта, у Гимназији ,,Светозар Марковић“ у Јагодини, одржано је окружно такимичење из енглеског језика. Ученици су остварили следеће резултате: Елена Милосављевић 1/1, треће место; Миа Миладиновић 1/1, треће место; Емилија Богдановић 1/1, треће место; Теодора Вучковић 2/1, друго место; Вељко Милојевић 2/1, треће место; Марко Јевтић 2/1, треће место; Никола Савић 4/1;…

Окружно такмичење из француског језика

У суботу, 23. марта, Гимназији ,,Светозар Марковић“ у Јагодини, одржано је окружно такимичење из француског језика. Ученица Анђела Милосављевић 3/1 је освојила треће место и пласирала се на републички ниво. Честитамо Анђели и професорки Снежани Којадиновић!